Multifunkčná šatka GEKON® Medzinarodné preteky Horských zachranných služieb

Cena:

15,90 €

Tento produkt si zakúpilo

39
zákazníkov

Multifunkčná šatka GEKON® Medzinarodné preteky Horských zachranných služieb

 

GekonSport sponzoroval Medzinárodné preteky horských záchranárov Bokami Západných Tatier 2016 a pri tejto príležitosti vznikla nová kolekcia "Bokami". Vyznačuje sa jedinečným dizajnom vrátane loga Horskej služby. Multifunkčná šatka s potlačou GEKON® Medzinarodné preteky Horských zachranných služieb sa dá využiť ako potítko, čiapka, čelenka, šál, gumička do vlasov, kukla, klasická šatka atď. Toľko možností umožňuje jej tvar, ale najmä elastický hydrofilný materiál Climax® , ktorý je naviac ľahučký a priedušný.

Výrobky z hydrofilného polyesterového vlákna Climax® sú ideálne pre šport. Vďaka svojmu profilu vlákna a účinnejšej vláknovej technológii majú podstatne lepšie vlastnosti.  Odvádzajú enormné množstvo vlhkosti z povrchu pokožky na vonkajšiu stranu textílie. Vlhkosť sa súčasne sa rozptyľuje do celej plochy výrobku a tým sa zefektívňuje odparovanie.

Climax® a feeling of freedom svojimi mimoriadnymi vlastnosťami priamo redukuje  teplotu kože. Znižuje srdcovú frekvenciu. Pri telesnej činnosti udržuje hydratáciu organizmu na požadovanej úrovni. Zabezpečuje komfort chladivého pocitu v každej situácii. Vďaka výbornej elasticite a optimálnej jemnosti materiálu vyniká vysokým komfortom a pohodlím pri nosení. Šatky sú celoročne  nositeľné. Oblečenie zhotovené z  počesaného materiálu polyester / elastan majú vďaka počesaniu  jedinečnú schopnosť tepelnej izolácie. Zabezpečené je maximálne pohodlie a odvod vlhkosti z povrchu tela. Tvarovú stálosť výrobkov zabezpečuje originálny elastan LYCRA.

Zloženie90% Mikro Polyester 10% LYCRA
Gramáž170g/m2
MateriálClimax®
Nitekvalitné nemecké nite AMANN®
Farbačierna
Odporúčame prešportové oblečenie, oblečenie pre voľný čas
Cesta: > Multifunkčná šatka GEKON® Medzinarodné preteky Horských zachranných služieb

Podobné legíny, multifunkčné šatky, čelenky, mikiny, tričká a iné oblečenie